Paslaugos

Šilkografija

Šilkografija - vienas seniausių žinomų trafaretinės spaudos būdų. Šilkografija - tai technologija, kai vaizdas dažais perkeliamas per trafaretą ant pageidaujamo gaminio.

Tai vienas iš universaliausių spaudos būdų, leidžiantis spausdinti ant pačių įvairiausių medžiagų ir paviršių: audinių, plastiko, stiklo, metalo, medžio, keramikos, aliuminio ar popieriaus. Šilkografinė spauda nebijo atmosferos poveikio, todėl tinkama naudoti lauko sąlygomis.

Šilkografijos technologijos pagalba galima atspausdinti logotipus, tekstą, bei įvairių spalvų derinių vaizdus.

Siuvinėjimas

Siuvinėjame logotipus, emblemas ant įvairaus audinio.

Reklama ant verslo dovanų

Verslo dovanos - tai vienas iš svarbiausių verslo atributų. Nedidelė dovanėlė su jūsų verslo logotipu, mielai primins apie jūsų įmonę partneriams.

Jūsų įmonės logotipas, su mūsų pagalba, gali atsirasti ant išsirinktos dovanėlės.

Logotipų kūrimas

Logotipas - tai grafinis ženklas, tarsi jūsų verslo veidas, kurio pagalba būsite matomi ir atpažįstami iš karto. Didelė ar maža įmonė turi turėti savo unikalų ir įsimenamą logotipą, bei lengvai pritaikoma visuose media kanaluose.

Mes išklausysime jūsų pageidavimus ir pateiksime jums keletą eskizų, kad galėtumėte patys išsirinkti norimą dizainą.

Dizaino maketavimo darbai

Dizaino maketavimas tai pirminis reklamos etapas. Tai užsakovo žodinės informacijos apie jo turimą verslą pateikimas vizualiai.

Visa reklama prasideda nuo teisingai ir suprantamai pateikto dizaino apipavidalinimo, atitinkančio jūsų verslą.

Individualus jūsų firmos stilius padės išsiskirti iš konkurentų ir tinkamai reprezentuoti savo verslą.

Automobilių apipavidalinimas

Reklama ant automobilio tai pigus būdas populiarinti savo verslą.Tai efektyvi reklama, kadangi pritraukia dėmesį ne tik vairuotojų, bet ir pėsčiųjų.

Automobilis gali būti apipavidalintas pilnai arba dalinai. Jei tiksliai nežinote kokia reklama jums tinkamiausia, mes padėsime jums pasirinkti optimaliausią variantą.

Plačiaformatė spauda

Plačiaformatė spauda - tai galimybė spausdinti reklamą ant didelio formato medžiagų tokių kaip tentas, lipni plėvelė,  drobė, foto popierius, perforuota plėvelė, vėliavinis audinys ir kt.

Plačiaformatis spausdintuvas užtikrina greitą ir aukštą spausdinimo kokybę. Kokybiška didelių formatų spauda, idealiai tinka reklaminių gaminių pozicionavimui tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. 

Tūrinių raidžių gamyba

Tūrinės raidės tai viena iš informatyviausių ir populiariausių reklamos priemonių.

Tūrinės raidės gali būti naudojamos tiek vidaus, tiek išorės reklamai. Tai patikimas ir ilgaamžis išorinės reklamos sprendimas.

Tūrinės raidės gali būti pavienės, bei visas užrašas. Jos gali būti švienčiančios ir ne. Tūrinės raidės gali būti pagamintos iš metalo, plastiko ar medžio.

Pastatų numerių gamyba

Kiekvienas pastatas turi savo unikalų numerį, siekiant palengvinti konkretaus pastato buvimo nustatymą. 

Mes gaminame pagal individualius užsakymus, įvairaus dydžio, formos ir medžiagos pastatų numerius, derinant prie  pastato dizaino.

Darbo rūbai

Pagal inidividualius užsakymus modeliuojame ir siuvame darbo aprangą. Kad darbo rūbai būtų išskirtiniai, juos galime papuošti jūsų firmos logotipais.

Spaudos darbai

Atliekame įvairius spaudos darbus:

Vizitinės kortelės, etiketės, katalogai, atvirukai, meniu, kalendoriai, lankstinukai, skrajutės, kvietimai, reklaminiai bukletai, vokai, reprezentaciniai maišeliai ir kt.

Mus rasite

Smėlynės 49 - 1D, Panevėžys, LT- 35119

el.paštas: info.novalit@gmail.com

+370 683 97903, +370 641 70932

Naujienas sekite

©2022 Nova lit. Visos teisės saugomos | Privatumo politika